Personalizowane podziękowania dla gości weselnych – oferta

Przedstawiamy podziękowania dla gości weselnych do wyboru w jednym z dwóch kształtów: serca czy też gołębia. Troszczymy się o to, żeby były wykonane na w istocie wysokim poziomie, to właśnie dzięki czemu świetnie wyrażą wdzięczność. Szansa ich spersonalizowania pod względem imion młodej pary, daty zaślubin czy odpowiedniej grafiki spowoduje, iż wpasują się do perfekcji w gust gości oraz motyw samego wesela.

Weselne podziękowania tanie

Mieszczący się z tyłu każdej pamiątki magnes to pomocniczy plus, który zezwala wykorzystać ozdobę również w praktyce. Nie zapomnijcie zamówić jednej sztuki dla siebie – też na pamiątkę tego najszczęśliwszego dnia. Continue reading „Personalizowane podziękowania dla gości weselnych – oferta”

Stylowe podziękowania dla gości na komunię – różne wzory

W dniu Pierwszej Komunii Świętej wszystko powinno być idealne: od zaproszeń po podziękowania. Gdy wyszukujesz żadnego pomysłu na upominek dla gości – nasze podziękowania wykonanie w drewnie i kształcie gołębic lub serc to idealna opcja.

Komunia ładne podziękowania

Nawiązują one do symboliki Ducha Świętego, a to właśnie dzięki możliwości personalizacji będą trwałą pamiątką na długi czas. Pilnujemy ich wykonania, doglądając o każdy detal. Należałoby też zwrócić szczególną uwagę na fakt, że każde jedno podziękowanie na komunię jest wzbogacone o magnes – to właśnie dzięki temu będzie także korzystnym gadżetem. Continue reading „Stylowe podziękowania dla gości na komunię – różne wzory”

Sklep z tanimi podziękowaniami na chrzest – ciekawe wzory

Dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół wydarzenia jakim jest chrzest dziecka nie wolno zapomnieć o roli podziękowań dla gości. Uroczy motyw gołębicy lub ewentualnie serca rewelacyjnie nawiązuje do symboliki wydarzenia, a samo wykonanie wysokiej jakości to pewność, iż upominek trafi w gust zaproszonych.

Przygotowania do chrzcin

Wyjątkowości dodaje tym podziękowaniom szansa ich personalizacji, do której serdecznie zachęcamy. Ponadto, proponowane przez nas podziękowania to nie tylko pamiątka z drewna, ale również jako magnes konkretny dodatek do wyposażenia kuchni. Continue reading „Sklep z tanimi podziękowaniami na chrzest – ciekawe wzory”

Sklep z ładnymi podziękowaniami na roczek – oferta

Liczne szablony, ładne kształty, dokładne wykonanie, kompletna personalizacja – na to wszystko wolno liczyć decydując się na nasze podziękowania dla gości z okazji roczku. Pierwsze urodziny dziecka to wspaniała okazja ku temu, żeby wyrazić bliskim wdzięczność za uczestnictwo w tym jakże istotnym wydarzeniu.

Tanie urodzinowe podziękowania

Nie można zapomnieć o wygodnym wymiarze opisującej nas propozycji. Każdy jeden drewniany gołąbek lub ewentualnie serduszko ma z tyłu umiejscowiony magnes, to naturalnie dzięki któremu można go umieścić np. na lodówce. To dodatkowy atut naszej propozycji. Continue reading „Sklep z ładnymi podziękowaniami na roczek – oferta”

komunia

Wyjątkowe i ładne podziękowania dla gości na komunię

Komunia Święta to ważna w życiu każdego katolika uroczystość, która wprowadza młodą osobę w zasady katolicyzmu. To także szansa, aby spotkać się z rodziną oraz wspólnie, przy posiłku, celebrować radosny dzień przyjęcia komunii. To także okazja, by wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Mamy okazję zaprezentować nowość – personalizowany upominek w formie magnesu, na jaki możemy nanieść Państwa dane oraz sentencję dziękującą gościom.

Każdy magnes to najwyższa jakość produktu, do którego dodajemy bezpłatnie dekoracyjną kopertę. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia! Continue reading „Wyjątkowe i ładne podziękowania dla gości na komunię”

roczek

Urodzinowe podziękowania dla gości – magnesy, serca

Organizujesz imprezę z okazji pierwszych urodzin dziecka? Doskonale – mamy do przedstawienia pomysł, jak w miły sposób podziękować rodzinie i bliskim za przybycie. Każdy rodzic chce, żeby cała rodzina pamiętała o tym dniu i wspominała go w samych superlatywach. Jesteśmy w stanie w tym pomóc, proponując skromny upominek – podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu z personalizowanym napisem.

Na podziękowanie jesteśmy w stanie nanieść dowolny tekst, imię i datę – to wspaniały sposób, żeby podziękować rodzinie za przybycie na imprezę. Oprócz tego, do każdego egzemplarza dodajemy gratis ozdobną kopertę, która uprości wręczanie podarku gościom. Continue reading „Urodzinowe podziękowania dla gości – magnesy, serca”

chrzest

Organizacja chrztu – zakup odpowiednich podziękowań

Chrzest to nadzwyczajna uroczystość, która wymaga wielu przygotowań. Zadbaliście już o wszelkie formalności i poczęstunek dla członków rodziny? Należałoby zadbać także o skromny upominek, który będzie formą podziękowania dla gości. Mamy zaszczyt zaprezentować podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. Drobny, prosty i równocześnie wybitnie pomysłowy podarek dla gości, który na domiar tego jest personalizowany – na magnes nanosimy imię malucha, datę chrzcin oraz wybraną sentencję.

Zadbaliśmy także o to, aby forma przekazywania magnesu również miała miłą atmosferę – do każdej sztuki magnesu dodajemy ozdobną kopertę – bezpłatnie. Continue reading „Organizacja chrztu – zakup odpowiednich podziękowań”

wesele

Drewniane serduszko jako podziękowanie dla gości na wesele

Piękne i udane uroczystości weselne to marzenie każdej pary młodej. Akurat załatwiacie wszelkie formalności oraz sprawy organizacyjne połączone z weselem? Nie zapomnijcie o drobnych, aczkolwiek niezmiernie urodziwych i przyjemnych gestach w kierunku rodziny oraz znajomych, jacy przybędą na Waszą imprezę. Oto podziękowania dla gości na ślub / wesele w formie magnesu o kształcie serca. To tani, praktyczny i niezwykle miły gadżet, który w personalizowany sposób podziękuje Waszym gościom weselnym za przyjemny czas spędzony na zabawie.

Oferujemy sprzedaż magnesów w kształcie serca, które równocześnie stanowią perfekcyjną pamiątkę dla gości. Za darmo do każdej sztuki dodajemy dekoracyjną kopertę. Continue reading „Drewniane serduszko jako podziękowanie dla gości na wesele”