Sklep z ładnymi podziękowaniami na roczek – oferta

Liczne szablony, ładne kształty, dokładne wykonanie, kompletna personalizacja – na to wszystko wolno liczyć decydując się na nasze podziękowania dla gości z okazji roczku. Pierwsze urodziny dziecka to wspaniała okazja ku temu, żeby wyrazić bliskim wdzięczność za uczestnictwo w tym jakże istotnym wydarzeniu.

Tanie urodzinowe podziękowania

Nie można zapomnieć o wygodnym wymiarze opisującej nas propozycji. Każdy jeden drewniany gołąbek lub ewentualnie serduszko ma z tyłu umiejscowiony magnes, to naturalnie dzięki któremu można go umieścić np. na lodówce. To dodatkowy atut naszej propozycji. Continue reading „Sklep z ładnymi podziękowaniami na roczek – oferta”

roczek

Urodzinowe podziękowania dla gości – magnesy, serca

Organizujesz imprezę z okazji pierwszych urodzin dziecka? Doskonale – mamy do przedstawienia pomysł, jak w miły sposób podziękować rodzinie i bliskim za przybycie. Każdy rodzic chce, żeby cała rodzina pamiętała o tym dniu i wspominała go w samych superlatywach. Jesteśmy w stanie w tym pomóc, proponując skromny upominek – podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu z personalizowanym napisem.

Na podziękowanie jesteśmy w stanie nanieść dowolny tekst, imię i datę – to wspaniały sposób, żeby podziękować rodzinie za przybycie na imprezę. Oprócz tego, do każdego egzemplarza dodajemy gratis ozdobną kopertę, która uprości wręczanie podarku gościom. Continue reading „Urodzinowe podziękowania dla gości – magnesy, serca”