Personalizowane podziękowania dla gości weselnych – oferta

Przedstawiamy podziękowania dla gości weselnych do wyboru w jednym z dwóch kształtów: serca czy też gołębia. Troszczymy się o to, żeby były wykonane na w istocie wysokim poziomie, to właśnie dzięki czemu świetnie wyrażą wdzięczność. Szansa ich spersonalizowania pod względem imion młodej pary, daty zaślubin czy odpowiedniej grafiki spowoduje, iż wpasują się do perfekcji w gust gości oraz motyw samego wesela.

Weselne podziękowania tanie

Mieszczący się z tyłu każdej pamiątki magnes to pomocniczy plus, który zezwala wykorzystać ozdobę również w praktyce. Nie zapomnijcie zamówić jednej sztuki dla siebie – też na pamiątkę tego najszczęśliwszego dnia. Continue reading „Personalizowane podziękowania dla gości weselnych – oferta”

wesele

Drewniane serduszko jako podziękowanie dla gości na wesele

Piękne i udane uroczystości weselne to marzenie każdej pary młodej. Akurat załatwiacie wszelkie formalności oraz sprawy organizacyjne połączone z weselem? Nie zapomnijcie o drobnych, aczkolwiek niezmiernie urodziwych i przyjemnych gestach w kierunku rodziny oraz znajomych, jacy przybędą na Waszą imprezę. Oto podziękowania dla gości na ślub / wesele w formie magnesu o kształcie serca. To tani, praktyczny i niezwykle miły gadżet, który w personalizowany sposób podziękuje Waszym gościom weselnym za przyjemny czas spędzony na zabawie.

Oferujemy sprzedaż magnesów w kształcie serca, które równocześnie stanowią perfekcyjną pamiątkę dla gości. Za darmo do każdej sztuki dodajemy dekoracyjną kopertę. Continue reading „Drewniane serduszko jako podziękowanie dla gości na wesele”